Įtempiamų lubų montavimas

Reikalingas kokybiškas įtempiamų lubų montavimas? Šią paslaugą teikia kompanija „Remonto partneris“. Mes sumontuosime įtempiamas lubas kokybiškai ir per trumpiausią laiką. Užsakydami įtempiamų lubų montavimą pas mus, Jūs galite pasinaudoti darbuotojo, kuris atlieka matavimus, paslaugomis nemokamai.

Mūsų darbuotojai montuoja audinio įtempiamas lubas bet kokio dydžio ir bet kokios konfigūracijos patalpose. Užsisakydami įtempiamas lubas kompanijoje „Lubų imperija“, Jūs gaunate garantiją, kad lubos tarnaus ilgą laiką ir nepraras savo pradinės spalvos ir savybių.

Mes naudojame tik patikrintų gamintojų užtikrintai aukštos kokybės medžiagas, ir montavimą atlieka tik kvalifikuoti darbuotojai. Mes branginame savo darbo rezultatus ir klientų atsiliepimus.

UŽSISAKYTI ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMĄ

Įtempiamų lubų montavimo darbai atliekami, atsižvelgiant į užsakovų pageidavimus ir tik po suderinimo su mūsų dizaineriu. Modernių medžiagų ir spalvų bei atspalvių įvairovės naudojimas leis paversti Jūsų patalpą į unikalią vietą, kur lengva dirbti ir gerai pailsėti.

Pas mus Jūs galite užsisakyti įvairios konfigūracijos matinių, satininių ar blizgių įtempiamų lubų montavimą. Mes ypatingą dėmesį skiriame kelių lygių konstrukcijų montavimui ir darbui nelygiose vietose. Medžiagos, iš kurių gaminamas audinys , turi saugumo sertifikatą ir atitinka šiuolaikinius ekologijos reikalavimus. Garantija mūsų įtempiamoms luboms — 12 metų.

Kompanijos „Lubų imperija“ specialistai dirba kaip naudojant harpūnų sistemą, taip ir be harpūnų. Mes turime visą šiuolaikinę įrangą ir profesionalius įrankius, tai leidžia atlikti kokybišką įtempiamų lubų montavimą bet kuriose patalpose trumpiausiu laiku su garantija.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.