Tekstilines įtempiamos lubos

Audinio lubos paskutiniais metais yra labai populiarios Kaune ir kitose Lietuvos gyvenvietėse tarp pirkėjų dėl savo vertingų eksploatavimo savybių.
Audinio lubos gaminamos specialaus plono poliesterio audinio, kuris tempiasi, pagrindu. Jis impregnuotas specialiu junginiu, kuris suteikia audiniui aukštą stiprumą, elastingumą ir atsparumą drėgmei. Medžiagos ir junginiai, iš kurių susideda audinio eko lubos, visiškai saugūs ir netoksiški, neturi alergenų ir aštrių nemalonių kvapų.

PAGRINDINIAI ĮTEMPIAMŲ AUDINIO LUBŲ PRANAŠUMAI

Kiti šių gaminių privalumai yra:

  1. Didelis atsparumas temperatūros pokyčiams. Audinio lubos nedeformuojasi net esant labai aukštai ir žemai temperatūrai (pavyzdžiui, kai nedirba šildymas);
  2. Labai stipri medžiaga. Tokiose lubose galima montuoti taškinius šviestuvus be šios medžiagos sugadinimo rizikos;
  3. Galimas besiūlis montavimas beveik bet kuriose gyvenamosiose patalpose nepriklausomai nuo jų dydžio ir paskirties;
  4. Prieinama kaina. Įtempiamos audinio lubos, kurių kaina nurodyta mūsų svetainėje, nėra pigiausias sprendimas. Tačiau, jų kaina yra nedidelė, atsižvelgiant į vertingas šių gaminių charakteristikas;
  5. Spalvų, piešinių, raštų įvairovė. Audinio lubos gali sėkmingai imituoti garsius meno paveikslus;
  6. Didelis eksploatavimo laikotarpis;
  7. Lengva prižiūrėti. Antistatinės dangos dėka ant jų beveik nenusėda drėgmė ir dulkės.

KUR ĮSIGYTI

Jūs norite papuošti jūsų kambarius spalvingomis ir praktiškomis įtempiamomis lubomis ir gyvenate Kaune? Rekomenduojame kreiptis į kompaniją „Lubų imperija“. Tiesioginių kontaktų su gamintojais ir atstovais dėka audinio lubų kaina žemesnė už vidutinę rinkos kainą. Be to, toks bendradarbiavimas pašalina padirbinių ir nekokybiškų gaminių atsiradimą pas mus. Dar vienas darbo su mūsų kompanija pranašumas – didelis įtempiamų audinio lubų asortimentas, kurių nuotraukas jūs galite matyti kataloge.

Didelį dėmesį mes skiriame aptarnavimui. Atliekame nemokamai matavimus, teikiame kvalifikuotą aptarnavimą, suteikiame 12 metų garantiją luboms, kurias mes sumontavome.
Jeigu jūs turite klausimų dėl šių gaminių, „Lubų imperija“ konsultantai išsamiai atsakys į juos.

Išsami konsultacija


ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.