Satininės įtempiamos lubos gaminamos iš šilkinio sklandaus audinio su blizgesiu, kuris turi įdomią struktūrą. Galbūt tikrai galime pasakyti, kad tai yra viena iš elegantiškiausių ir stilingiausių medžiagų, kuri turi daug vizualių privalumų, suteikdama interjerui prancūzų žavesio ir prašmatnumo.

Išorinė išvaizda

Satininės lubos ne tokios blizgios ir spindinčios kaip blizgios, bet ir ne tokios kaip matinės. Jos nesudaro blyksnių, turi lygų švytėjimą. Šių savybių dėka jos tinka praktiškai visur, puikiai derinasi su bet kokiais interjero dekoro stiliais. Medžiaga pateikiama labai daug atspalvių – jūs būtinai galėsite pasirinkti labiausiai tinkamą variantą būtent jūsų interjerui. Pažiūrėkite į mūsų katalogą, įtempiamų satininių lubų nuotraukas – ir užsisakykite!

Satininių lubų charakteristikos

Medžiaga turi ne tik, be abejonių, estetines charakteristikas, bet ji yra ilgaamžiška, patvari ir sugeba išlaikyti žymią apkrovą. Tam, kad sumontuoti audinį, prireiks nuo kelių valandų iki vienos dienos laiko – viskas priklauso nuo lubų sudėtingumo, jų geometrinės formos ir paviršiaus ploto. Prireikus konstrukciją galima lengvai išmontuoti ir sumontuoti iš naujo, pavyzdžiui, atliekant kokius nors papildomus darbus.

Satininių lubų priežiūra minimali: jau gamybos metu medžiaga padengiama specialiu junginiu, kuris atstumia nešvarumus ir dulkes. Bet jeigu norėsite jas plauti, nerekomenduojama naudoti kempinę, kuri paliks pėdsakus. Geriausia įsigyti specialų aerozolį ar lubų priežiūros junginį. Apskritai, pakanka jas reguliariai valyti sausa servetėle – ir paviršius bus kaip naujas ilgus metus.

 

Mūsų pasiūlymas

Mūsų kompanijoje jūs galite užsisakyti satinines įtempiamas lubas Kaune ar su pristatymu į kitas šalies gyvenvietes. Susipažinti su variantais jūs galite mūsų kataloge, o geriausia – pasikvieskite darbuotoją, kuris atlieka matavimus, ar ateikite pas mus į svečius ir pažiūrėkite į pavyzdžius gyvai.

Visoms medžiagoms ir darbams suteikiama garantija. Kaina skaičiuojama individualia tvarka ir priklauso nuo pasirinktos medžiagos, ploto. Mūsų kainodara visiškai skaidri, ir nėra jokių papildomų mokesčių ir priedų, jūs visada žinosite, kiek ir už ką mokate. Mes taip pat pastoviai siūlome akcijas, nuolaidas – sekite mūsų svetainės atnaujinimus ir visada būkite informuoti. Mums malonu matyti jus tarp mūsų klientų!

Выберите цвет

 

Išsami konsultacija