PLAUKIOJANČIOS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Kelis metus atgal interjero dizaine atsirado naujas sprendimas – plaukiojančios lubos. Ši naujausia konstrukcija gavo tokį pavadinimą dėl nesvarumo efekto: tvirtinimo ant specialaus profilio ir šviesos diodų apšvietimo aplink visą patalpos perimetrą dėka atrodo, kad lubos nesiliečia su sienomis ir plaukioja ore.

Šios lubos puikiai tiks mažoms patalpoms, kadangi vizualiai daro kambarį didesniu, Be to, yra šie pranašumai:

  • Galimybė valdyti apšvietimą pulto pagalba;
  • Nėra būtinumo daryti kosmetinį remontą ir lengva prižiūrėti;
  • Visiškas medžiagų saugumas ir ekologiškumas;
  • Lubų nelygumų nuslėpimas ir atsparumas drėgmei;
  • Originalumas ir unikalumas.

Mes siūlome nusipirkti skirtingų rūšių plaukiojančias įtempiamas lubas: blizgias, satinines, matines, vienos spalvos ar su vaizdu. Nežiūrint į tai, kad konstrukcija atsirado neseniai, ji labai greitai tapo populiaria tarp fizinių ir juridinių asmenų, tai reiškia, kad tinka ne tik namui, bet ir skirtingoms organizacijoms.

PLAUKIOJANČIŲ ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMO PRANAŠUMAI PAS MUS

Kompanija „Lubų imperija“ gamina, parduoda ir montuoja lubas jau ilgą laiką, ir gavo aukščiausią savo klientų pagyrimą. Mes atliekame darbus greitai ir kokybiškai. Užsakius montavimą, lubų matavimai atliekami nemokamai. Taip pat mes suteikiame 12 metų garantiją.

Jeigu jūs norite užsisakyti plaukiojančias įtempiamas lubas už tinkamą kainą Kaune, paskampinkite mums vienu iš nurodytų svetainėje telefonu. Taip pat jūs galite užsisakyti skambutį, užpildę atgalinio ryšio formą ar atvažiuti pas mus į buveinę savarankiškai. Mes rūpinamės savo klientais, todėl dirbame be pertraukų ir išeiginių.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.