APIE KOMPANIJĄ

Įtempiamos lubos atsirado mūsų šalyje 20 amžiaus pabaigoje, o šiandien jau plačiai naudojamos visų rūšių patalpų dizaine. Įtempiamos lubos ne tik vizualiai gražios, bet ir turi ilgą tarnavimo terminą, atsparios smūgiui ir vandeniui, sugeba nuslėpti senų lubų trūkumus. Polivinilchlorido audinys išlaiko labai dideles apkrovas. Jis labai greitai išsitempia, o po to taip pat greitai priima pradinę formą. Be viso kito, įtempiamos lubos turi palygintinai nedidelę kainą.

PGUĮ „Lubų imperija“ specializuojasi įtempiamų lubų gamyba, pardavimu ir montavimu juridiniams ir fiziniams asmenims.Organizacija siūlo visų rūšių faktūrų lubas: matines, blizgias, satinines, kelių lygių, audinio bei foto spaudą.
Su įtempiamų lubų faktūrų ir spalvų variantais bei atliekamais darbais visada galima susipažinti mūsų virtualioje galerijoje. Žaliavos įtempiamų lubų gamybai perkamos tik iš patikrinitų tiekėjų. Kad įvykdyti užsakymą, kompanijos specialistai būtinai išvažiuoja atlikti matavimus. Po to, kai klientas pasirinks lubų faktūrą ir spalvą, pradedamas audinio pjovimas. Nuosavos įrangos markės „Zemat“ pagalba audino juostos suvirinamos, sudarydamos ploną, nematomą, bet labai tvirtą siūlę.

Įtempiamų lubų montavimas prapradedamas, tvirtinant prie sienos karkasą iš profilių (bagetą), į kurį po to įvedami audinio kraštai. Šiluminės patrankos pagalba oras patalpoje šildomas ir audinys išsitempia. Po to medžiaga tvirtinama prie bageto. Dėl didelio audinio įtempimo lubos gaunamos idealiai lygios.

Lubų kainos priklauso nuo erdvės ploto, pasirinktos faktūros ir gamintojo. Mūsų svečių patogumui, mūsų svetainės puslapyje yra online skaičiuoklė.

Dėl sudėtingesnės gamybos žymiai brangesni išskirtiniai lubų tipai: prancūziškas metalikas, foto spauda. Mes vertiname savo klientus, todėl pastoviai siūlome malonias akcijas ir specialius pasiūlymus, pirkimo išdėstymą. Užtikrindami paslaugų kokybę, mes visada pateikiame užsakovui dokumentų paketą su garantiniais įsipareigojimais ir gaminių sertifikatais.

MŪSŲ PASLAUGOS

 • ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMAS

  Specialistai su kelių metų patirtimi per tris valandas sumontuos įtempiamas lubas, naudodami tik kokybiškas užsienio gamybos medžiagas.

 • ĮTEMPIAMŲ LUBŲ IŠMONTAVIMAS

  Pakeitėte baldus ir tapetus, o PVC audinio spalva netinka naujam interjerui? Kreipkitės pas mus. Mūsų specialistai greitai išmontuos seną audinį.

 • APŠVIETIMO ĮRENGIMAS

  Atsirado problemų su apšvietimo įrengimu įtempiamose lubose? Nesijaudinkite, mūsų specialistai greitai įvykdys užduotį ir atliks laidų tempimą.

 • KARNIZŲ ĮRENGIMAS

  Mūsų kvalifikuoti įtempiamų lubų montavimo meistrai greitai ir kokybiškai sumontuos karnizą iš plastiko ant lubų ir po jomis už nedidelę kainą.

DARBO SU MUMIS PRANAŠUMAI

 • 1.AUKŠTA KOKYBĖ
  Patikrintos medžiagos ir aukšto lygio profesionalumas – pagrindinės mūsų darbų taisyklės. Mūsų specialistai atlieka darbą kokybiškai, remdamiesi savo turtinga patirtimi.
 • 2.KVALIFIKUOTAS APTARNAVIMAS
  Greitas mūsų darbuotojo, kuris atlieka matavimus, išvažiavimas į bet kurį Kauno kampelį, profesionalus specialisto konsultavimas ir kokybiškas aptarnavimas bet kuriuo laiku.
 • 3.GREITAS MONTAVIMAS
  Mūsų specialistai greitai pagamins nurodyto dydžio audinį ir sumontuos bet kokio sunkumo lygio lubas per labai trumpą laiką.
ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.