LUBOS ŽVAIGŽDŽIŲ DANGUS

Įtempiamos lubos „žvaigždžių dangus“ – tai galimybė padaryti kambarį žavingu ir stebuklingu. Šviesos diodų projektoriaus ir kitų medžiagų pagalba galima sukurti ant audinio bet kokį raštą ir net galaktikos ar zodiako žvaigždyno piešinį.

KUR GALIMA SUMONTUOTI ĮTEMPIAMAS LUBAS „ŽVAIGŽDŽIŲ DANGUS“

Kur galima patalpinti „žvaigždių“ lubas? Tokios lubos tiks bet kuriai patalpai, pradedant nuo buto ar privataus namo ir baigiant kavine ar nakties klubu.

  • Jeigu sumontuoti tokias lubas miegamajame, svetainėje ar virtuvėje, tai jūs turėsite galimybę kiekvieną dieną žiūrėti į žvaigždes, o miegamajame dar ir prieš miegą.
  • Vaikų kambariuose lubos „žvaigždių dangus“ žiūrisi pasakiškai. Bet kuris vaikas su malonumu užmigs tokiame stebuklingame kambaryje.
  • Vonios kambaryje žvaigždžių lubos atsispindės vandenyje, tai vizualiai padidina erdvę ir padaro interjerą vieningu ir harmoningu. Tokį pat efektą galima stebėti baseinuose.

KOMPANIJOS „LUBŲ IMPERIJA“ PRANAŠUMAI

Kodėl jūs turite kreiptis pas mus, kad tapti „žvaigždžių dangaus“ turėtoju? Todėl kad mūsų kompanija „Lubų imperija“ turi kai kuriuos pranašumus, palyginus su kitomis organizacijomis.

  • Įtempiamos lubos „žvaigždžių dangus“, kurių kaina pasiekiama bet kuriam pirkėjui, gaminamos tik iš kokybiškų medžiagų. Įsitikinti galima, pažiūrėjus gaminių sertifikatus.
  • Mūsų specialistai atlieka lubų matavimus nemokamai.
  • Mes užtikriname „žvaigždžių“ lubų kokybišką ir greitą montavimą.
  • Kad klientai neturėtų abejonių dėl įtempiamų lubų medžiagų ir montavimo kokybės, mes suteikiame garantiją.
  • Jeigu jūs norite sumontuoti lubas „žvaigždžių dangus“, bet kaina, kaip jums atrodo, labai didelė, galite pasinaudoti mūsų akcijomis ir specialiais pasiūlymais. Taip pat mes siūlome pirkti išsimokėtinai, kad bet kuris klientas galėtų užsisakyti lubas, kurios jam patiko, nepadarydamas žalos savo finansams.

 

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.