Daugiapakopės įtempiamos lubos

Kelių lygių lubos vis dar lieka vienas iš gražiausių ir funkcionaliausių interjero dizaino variantų. Jų pagalba kambarį galima padalinti į zonas ir sukurti unikalią apšvietimo sistemą, kuri bus patogi jums. Tai universalus sprendimas, kuris gali būti sumontuotas kukliausio dydžio, kaip atrodo, patalpoje.

Kelių lygių lubų montavimu galima pasiekti šiuos efektus:

  • įgyvendinti skirtingus vizualius efektus, pavyzdžiui, suteikti patalpai tūrį dėl „pakeltų lubų“
  • padalinti į zonas
  • sėkmingai pabrėžti stiprias patalpos puses ir nuslėpti tai, kas neturi būti matoma.

Kas liečiasi dizaino, tai Kaune pateiktos kelių lygių lubos visų galimų atspalvių su skirtingiausiais efektais. Pavyzdžiui, klasikiniai sprendimai – matinės ar blizgios vienos spalvos šviesios lubos, ar lubos žvaigždžių dangus, lašai, jūros paviršius.

Atskirai reikia paminėti foto spaudą – ši technologija atveria tiesiog begalines jūsų interjero dizaino galimybes. Jūs galite pasirinkti siūlomus variantus ar užsisakyti jūsų nuotraukos spaudą, tai bus tikrai originalus ir unikalus sprendimas. Pažiūrėkite kelių lygių įtempiamų lubų nuotraukas – ir įsitikinkite!

KAIP PASIRINKTI IR NUSIPIRKTI DVIEJŲ LYGIŲ LUBAS

Kelių lygių lubų pasirinkimo ypatybė yra ta, kad jos gali kaip papuošti patalpą, taip ją ir sugadinti. Todėl net jeigu jūs praktiškai tikri dėl to, kad radote idealų sprendimą, raskite laiko ir gaukite specialistų konsultaciją, kurie neleis jums padaryti klaidas ir padės sukurti harmoningą ir stilingą projektą.

Labiausiai paplytęs variantas – dviejų lygių įtempiamos lubos, rečiau užsakomos trijų lygių, taip pat turi paklausą vieno lygio konstrukcijos.

Mūsų tikslas – ne tik pasiūlyti jums kelių lygių lubas, o parinkti sprendimą, kuris tikrai tiks būtent jūsų interjerui. Pastoviai yra skirtingiausi lubų modeliai ir variantai – jūs galite grožėtis savo naujomis lubomis jau po savaitės, kai įforminote užsakymą!

Mes laikomės lanksčios kainų politikos ir stengiamės užtikrinti mūsų pirkėjams prieinamiausias kelių lygių lubų kainas Kaune. Sekite mūsų svetainės atnaujinimus – mes dažnai siūlome mūsų klientams akcijas ir nuolaidas.

Mes dirbame tik su patikrintų gamintojų iš Prancūzijos, Vokietijos ir kitų šalių medžiaga ir atsakome kaip už dviejų lygių lubų kokybę, taip ir už montavimą. Visiems gaminiams suteikiama garantija.

Pasirinkite kelių lygių lubas ir užsisakykite dabar!

Išsami konsultacija

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.