Įtempiamos matinės lubos puikiai dera su šiuolaikiniais interjerais. Klasikinis variantas – baltos kaip sniegas ar kreminės lubos, kurias galima sumontuoti bet kuriame kambaryje. Melsvas, turkio, pistacijos, rožinis atspalviai ir daugelis kitų atspalvių padės realizuoti bet kokią jūsų idėją interjero apdailoje.

Kuo matinės lubos skiriasi nuo blizgių?

Pirmiausia, išorine išvaizda – matinės įtempiamos lubos beveik neblizga, turi lygų minkštą švytėjimą. Šios kokybės dėka medžiagą galima naudoti beveik bet kokiame interjere: nuo klasikinio sprendimo iki ultrašiuolaikinių variantų. Galimybės neapribotos! Savo struktūra jos primena puikiai nudažytas gipso lubas, tik su geresnėmis savybėmis, tokiomis kaip:

  • Stiprumas
  • Ilgaamžiškumas
  • Praktiškumas

Kas liečiasi pasirinkimo, tai šiandien jūs galite užsisakyti beveik bet kokio dizaino matines įtempiamas lubas:

  • vienos spalvos
  • su foto spauda
  • su siūlėmis ir besiūles.

Matinės įtempiamos lubos gali būti sumontuotos bet kurioje namo patalpoje: miegamajame, virtuvėje, vaikų kambaryje, koridoriuje ir net balkone ar lodžijoje, su sąlyga, kad yra laikomasi reikalingo temperatūros režimo.

Mūsų pasiūlymas

Dabar jūs galite užsisakyti įtempiamas matines lubas su montavimu, mūsų specialistai atvažiuos ne tik adresu Kaune, bet ir į bet kurią šalies gyvenvietę. Mes dirbame tik su patikrintais ir kokybiškais gaminiais iš Vokietijos, Belgijos, Prancūzijos ir pasiruošę pateikti reikalingus sertifikatus.

Kainodara visiškai skaidri ir pasiekiama kiekvienam: mūsų specialistai visada pasiruošę duoti konsultaciją ir daugiau papasakoti apie mūsų pasiūlymus. Mes padėsime optimizuoti jūsų užsakymą, atsižvelgiant į turimus biudžetus, ir pasiūlysime optimalų variantą. Pastoviai galioja akcijos ir nuolaidos – sekite mūsų svetainės atnaujinimus ir visada būkite informuoti!

Pristatymo ir montavimo terminai priklauso nuo gaminių buvimo sandėlyje Kaune, mūsų atsargos pastoviai operatyviai papildomos. Be populiariausių modelių, tokių kaip baltos kaip sniegas spalvos lelija ar dramblio kaulo spalvos, mes siūlome retus variantus, kurie gali jus sudominti. Ir tam, kad jūs neužimtumėte laiko ieškodami, jūs galite dabar paprašyti pagalbos mūsų specialistus, kurie padės jums sutaupyti laiką ir pasirinkti tai, ko reikia.

Visiems gaminiams suteikiama garantija. Taip pat, jeigu įtempiamas matines lubas sumontuos mūsų specialistai, jūs galite būti tikri, kad jos ilgai išlaikys savo savybes ir išorę, ką patvirtina garantiniai įsipareigojimai.

Užsisakykite dabar!

Выберите цвет
  • 1
  • 2
  • 3

 

 

Išsami konsultacija