Blizgios įtempiamos lubos puikiai tinka daugeliui šiuolaikinių interjerų. Jų veidrodinis, švytintis paviršius atrodo elegantiškai ir stilingai, vizualiai didinandamas kambarį. Blizgios lubos visada sukelia įspūdį, be išimties, ir dėl to nėra ko stebėtis!

Tokios lubos tinka kaip šiuolaikiniams interjerams, kurie dekoruoti, kaip taisyklė, eklektiškai, taip ir tinka klasikiniams sprendimams. Ypač jos reikalingos ten, kur būtina vizualiai padidinti plotą, „pakelti“ lubas. O kaita su matiniais paviršiais leidžia sukurti dar įdomesnius ir originalesnius sprendimus.

Lubos gali būti besiūlės ar su siūlėmis – viskas priklauso nuo jūsų interjero dekoro ypatybių.
Blizgios lubos atrodo ne tik estetiškai, bet ir skiriasi ilgaamžiškumu ir patikimumu – jų tarnavimo laikas yra ne mažiau kaip 25 metai, per kuriuos jos išliks įspūdingos. Medžiaga turi garsą izoliuojančias savybes, padės nuslėpti visus lubų, komunikacijų defektus.

Įtempiamos lubos išlaiko apkrovą daugiau kaip 100 litrų vandens vienam metrui, dėka ko jūs patikimai apsaugoti nuo užliejimo.

Kiti blizgių lubų pranašumai:

  • Greitas montavima ir išmontavimas
  • Atsparios grybeliams ir pelėsiams
  • Ekologiškos, dėka ko lubos gali būti sumontuotos virtuvėje ir vaikų kambaryje
  • Atsparios ugniai, medžiaga nedega, lydymosi procesas prasideda prie aukštesnės kaip 100°C

Mūsų pasiūlymas

Mūsų kompanijoje jūs galite užsisakyti blizgias įtempiamas lubas su montavimu Kaune ir kitose šalies gyvenvietėse. Pasirinkimui siūloma daugiau kaip 250 spalvų – mes visada galėsime parinkti tinkamiausią jums variantą, kuris papildys jūsų interjerą.
Mes dirbame tik su gaminiais, kuriuos pagamino laiku patikrinti gamintojai, kuriais įsitikinę 100%.

Kaip užsisakyti

Pažiūrėkite į blizgių lubų katalogą mūsų svetainėje — ir įkvėpkite. Jeigu liks klausimai dėl pasirinkimo, mūsų specialistai visada padės pasirinkti variantą, kuris optimaliai tiks jūsų interjerui ir atitiks visiems pageidavimams, reikalavimams ir galimybėms. Jūsų pasirinkimas neapribotas! Viskas yra įmanoma.
Konkreti lubų kaina derinama individualia tvarka ir priklauso nuo jūsų gaminio dydžio ir modelio. Mes visada padedame mūsų klientams ir siūlome lanksčią kainų politiką, akcijas ir nuolaidas gaminiams.

Выберите цвет

 

 

Išsami konsultacija