ĮTEMPIAMOS LUBOS SVETAINĖJE – NUOTRAUKOS

Bet kuriame bute svetainė – tai pagrindinis kambarys. Čia susirenka visa šeima, kad kartu praleisti laiką, pažaisti, pažiūrėti televizorių, sutikti svečius. Įtempiamos lubos svetainėje reikalingos dėl jų praktiškumo ir ilgaamžiškumo. Jos  neblunka  nuo saulės spindulių, nesurenka dulkes ir nesikeičia iš išorės praėjus laikui. Mūsų kataloge galima pamatyti realias nuotraukas, kaip atrodys įtempiamos lubos svetainėje. Tai tik variantai, nes kiekvienas projektas individualus.

KOKIOS GALI BŪTI ĮTEMPIAMOS LUBOS SVETAINĖJE

Yra keli variantai, būtent:

  • Blizgios.Dėl akšto šviesos atspindžio leidžia kokybiškai apšviesti visą kambarį tolygiai ir be tamsių kampų.
  • Matinės. Jos daro didelį kambarį jaukesniu. Žmonės skundžiasi, kad didelis kambarys atrodo kaip ofisas ar miziejus, esant prabangiam interjerui. Šį psichologinį efektą galima pašalinti matinio pastelinių spalvų lubų paviršiaus pagalba.
  • Kelių lygių. Didelėje patalpoje jos žiūrėsis ypač efektyviai. Galu gale į zonas padalinti bus galima ne tik sienomis ir gėlėmis, bet ir lubomis. Šis sprendimas taip pat suteikia galimybę sukurti neįprastą apšvietimą.

PAGRINDINIAI PRANAŠUMAI NAUDOJANT SVETAINĖJE

Dideliuose kambariuose ši lubų rūšis pavaizduoja eilę esminių pliusų:

  • Bet kokio ploto įtempimas nesukelia trūkumų, kaip skirtingi drėgni mišiniai.
  • Optinis efektas, kai paviršius idealiai įtemtas ir meistriškai parinktas apšvietimas, daro kambarį vizualiai didesniu ir erdvesniu.
  • Montavimo darbus leidžiama atlikti net kai padarytas remontas ir kambarys apstatytas. Meistrai galės viską atlikti tvarkingai.

Jums lieka pasirinkti įtempiamas lubas pagal svetainės nuotraukas iš mūsų katalogo. Darant užsakymą, reikia ateiti į buveinę ir paprašyti vadybininko parodyti demonstracinių medžiagų pavyzdžius.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.