ĮTEMPIAMOS LUBOS VIRTUVĖJE – NUOTRAUKOS

Mūsų kompanijos specialistai greitai ir kokybiškai sumontuos įtempiamas lubas jūsų virtuvėje, nepriklausomai nuo jos dydžio ir dizaino. Tokios pakabinamos konstrukcijos sugeba pakeisti gyvenamąją patalpą, pabrėžti jos ypatybes ir išskirti privalumus.
Įtempiamų lubų virtuvėje pliusai

PAGRINDINIAI ĮTEMPIAMŲ LUBŲ MONTAVIMO VIRTUVĖS PATALPOJE PRANAŠUMAI, KURIE DOMINA PIRKĖJUS IR NUSTATO JŲ PASIRINKIMĄ ŠIŲ KONSTRUKCIJŲ NAUDAI:

  • Nėra pavojingų komponentų tekstilės ir PVC audinių sudėtyje – šis veiksnys sąlygoja auštą ekologinį konstrukcijų saugumą. Matinės, satininės ir blizgios lubos virtuvėje, užsakytos patikimoje organizacijoje, nesukelia pavojaus sveikatai.
  • Pakabinto eksploatavimo patogumas. Nuvalyti audinius nuo dulkių, nešvarumų nesudėtinga. Tam naudokite minkštą servetėlę ir specialias priemones.
  • Už pakabinamų konstrukcijų galima nuslėpti inžinerines komunikacijas, pagrindinių lubų įtrūkimus ir nelygias vietas.
  • Galimybė greitai sumontuoti. Baigus darbus, jums nereikės išnešti statybos šiukšles.

IDEALUS DIZAINAS

Praktiškos naudojime įtempiamos lubos virtuvėje padarys atmosferą jaukesne ir patogesne, kuri skatins maloniai praleisti laiką. Skirtingi šių audinių dekoro variantai leis jums įgyvendinti bet kurias autorių idėjas, drąsias fantazijas. Susipažinkite su skirtingų faktūros ir spalvų sprendimų įspūdingomis įtempiamomis lubomis virtuvėje, jų nuotraukos yra mūsų svetainėje.

Įsitikinę, kad jūs užsisakysite pakabinamų lubų montavimą, patraukiant aukštos kvalifikacijos darbuotojus. Jus maloniai nustebins mūsų prieinamos kainos kartu su kompetentingu požiūriu, profesine kompetencija, atsakingu darbuotojų požiūriu.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.