MATINĖS LUBOS – NUOTRAUKOS

Matinės lubos, kurių skirtingų sprendimų nuotraukos pateiktos mūsų galerijoje, tiks bet kokio dydžio patalpoms. Pagrindinis tokių lubų trūkumas yra tai, kad jos vizualiai nedidina kambario, kaip kitų rušių įtempiamos lubos. Todėl matines lubas geriau montuoti didelėse patalpose.

Perkant matines įtempiamas lubas, geriau pasirinkti pastelinių spalvų audinius.  Šių lubų pranašumai: apsauga nuo mechaninių pažeidimų, atsparumas drėgmei ir ekologiškumas.

Šis įtempiamų lubų tipas gerai žiūrisi ket kokio dizaino patalpose, tai susiję su tuo, kad šias lubas nelabai lengva atskirti nuo dažytų lubų.Dar vienas matinių lubų pliusas yra galimybė montuoti prie bet kokios temperatūros, panaudoti tai galima, montuojant įtempiamas lubas ant balkono.

Tikios lubos nereikalauja sudėtingos ir pastovios priežiūros. Nešvarumų pašalinimui naudojamos pačios įprastos langų plovimo priemonės ir minkšta servetėlė.
Jeigu nusipirksite matines lubas, jūs išvengsite galimybės, kad jus užpils aukščiau gyvenantys kaimynai.

Kompanijoje „Lubų imperija“ jūs galite užsisakyti  bet kokių spalvų ir dydžių matines įtempiamas lubas, tarnybos laikas 25 metai. Pažiūrėkite matines įtempiamas lubas, nuotraukas, atsiliepimus mūsų nuotraukų galerijoje.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.