BLIZGIOS LUBOS – NUOTRAUKOS

Blizgus įtiampiamų lubų tipas – populiariausias.  Jų paviršius sukuria nepakartojamą efektą ir kaip veidrodis atspindi šviesą ir apšviestus paviršius, padėdamas vizualiai padidinti patalpą. Blizgios lubos gerai žiūrisi mažuose kambariuose su neaukštomis lubomis ir nepakeičiamos  patalpose, kurios silpnai apšviestos.

Įtempiamas lubas plačiai naudoja dizaineriai, kurie kuria kaip įprastas, taip ir originalias interjero kompozicijas. Šviesios pastelinės spalvos audiniai universalūs, nors pačios tokios spalvos pašalina akcentą nuo lubų ir perkelia aplinkinių dėmesį į interjerą.

Tamsių spalvų audiniai kaip veidrodis atspindės aplinkinius daiktus ir žmones, kadangi tamsus blizgesys geriau sugeria šviesą. Tamsūs audiniai labiausiai tinka negyvenamoms ar labai didelėms patalpoms. Jeigu sukombinuoti juodas blizgias įtempiamas lubas ir baltas sienas, tai dėl šviesos pokyčių vizualiai padidės kambarys.

Mūsų blizgių įtempiamų lubų galerijoje yra originalūs ir laiku patikrinti dizaino sprendimų pavyzdžiai, pasinaudokite ja iki pirkimo. Blizgios įtempiamos lubos, kurių nuotraukos pateiktos mūsų galerijoje, tinka bet kokioms įstaigoms: klubams, restoranams, kazino, ir taip pat namams ir butams.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.