Galerija

Sukurti nepakartojamą jaukumą namuose už nedidelę kainą gana paprasta. Įtempiamos konstrukcijos padės įgyvendinti bet kurias buto savininkų dizaino fantazijas. Pagrindinė medžiaga tokių gaminių gamyboje yra polivinilchlorido audinys. Būtent jis naudojamas kaip įtempiamų konstrukcijų pagrindas. Lubos gaminamos iš PVC audinio ir montuojamos termo metodu. Galerijoje pateiktos atliktų darbų, kuriais didžiuojasi mūsų firma, nuotraukos. PGUĮ „Remonto partneris“ turi daugiau kaip dešimt skirtingų dizaino variantų lubų apdailai.

Tarp lubų dangų iš plėvelės galima išskirti tokius variantus, kaip satininės lubos, kurių nuotraukas galima pamatyti mūsų galerijoje. Prie dienos šviesos jos keičiasi, ryškėja jų tikra spalva, o dirbtinė šviesa daro jas atspalviu šviesesnėmis.

Klasikos mėgėjams pas mus pateiktos matinės lubos, kurių nuotraukas su skirtingu dizainu galima rasti pas mus. Blizgių lubų nuotraukų mūsų galerijoje taip pat daug. Pažiūrėkite atidžiau, kaip žaidžia spalvos ant tokio audinio. Atskirai galima išskirti audinius, ant kurių atlikta foto spauda. Jų dizainas gali būti bet koks. Audinio lubos, kurių nuotraukos pateiktos galerijoje, būtinai pritrauks jūsų dėmesį. Tokie drobės audiniai turi dideles stiprumo atsargas, nei audiniai iš plėvelės, tačiau jų spalvų paletė apribota.

Atskirai reikia išskirti kelių lygių lubas, tokių konstrukcijų nuotraukas galima pamatyti mūsų galerijoje. Mūsų firmos specialistai sugebės įgyvendinti bet kurią jūsų dizaino idėją.

ATGALINIS SKAMBUTIS
IŠKVIESTI ATLIKTI MATAVIMUS NEMOKAMAI

Translate »

NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.


NURODYKITE TELEFONO NUMERĮ, IR MES JUMS PASKAMBINSIME PER 15 MINUČIŲ.